חדרי מלח

בשנת 1939 גילו כורי מלח באוקראינה לבני מלח שהתגלו כבעלי תרומה עצומה לסובלים ממחלות כרוניות ומאלרגיות של מערכת הנשימה. מי שסובל מאסטמה, ברונכיט, סינוסיטיס, נזלת כרונית, קדחת השחת, שקד שלישי (פוליפים), דלקות אוזניים, אמפיזמה, COPD, CF, ונזקי עישון, יגלה גם הוא אלו סגולות מרפא מדהימות יש ללבני המלח. חדר מלח הוא המקום האידיאלי לטיפול במי שחשוף לרמה גבוהה של זיהום אוויר, והם מצוינים לילדים מגיל 4 חודשים ומעלה.

לחדר המלח יש דרך מיוחדת לסייע לרבים הסובלים מבעיות במערכת הנשימה, מאחר והם משלבים שני אלמנטים חשובים. חדר מלח הינו בעלי רמת מליחות גבוהה והאוויר בהם נקי מזיהומים ומאלרגנים מזיקים. הדבר הנוסף שהופך את חדר המלח לבריאותי כל כך הוא זה שבזמן הטיפול רמת המליחות הגבוהה בחדר מאפשרת לרסס של נתרן כלוריד לחדור אל מערכת הנשימה שלנו ולנקות אותה בצורה יעילה.

טיפול בחדר מלח שהוקם בצורה נכונה ובנוי מלבני מלח מקוריים הוא כזה שהאוויר הנקי שאותו נושם המטופל מביא לחיזוק משמעותי של המערכת החיסונית בגופו. מטופלים רבים כבר זכו ליהנות מההרגשה הנהדרת של התרחבות דרכי הנשימה, ומההקלה המשמעותית על תהליך הנשימה כולו.  חדר מלח מדמה את מערות המלח האותנטיות שבאירופה והם מעניקים תחושה נעימה לכל אדם בכל שאיפה ונשיפה.

מרוץ החיים היומיומי המטורף שלנו זקוק לפסק זמן איכותי לעתים, גם בכדי לראות עד כמה אנו זקוקים לטפל בעצמנו. השהייה בחדר מלח נמשכת כשעה והיא מתאפיינת ברגיעה מוחלטת. המטופלים זוכים לניתוק מלא מהעולם החיצוני ומשלווה שמשכיחה מהם את ההמולה והלחצים שהם בד"כ מנת חלקם. נשימה של אוויר טהור, האזנה למוסיקה מרגיעה ושקטה, תאורה מעומעמת, והתפנקות על כורסאות נוחות ורכות, מעניקים גם זריקת מרץ ואנרגיה מדהימה.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>